2021 Senesinde Bayilik Veren En Yeni Firmalar

2021 yılı Bayilik Veren firmalar hangileri şartları neler

2021 Senesinde Bayilik Veren En Yeni Firmalar; Elinizde bir miktar para var ve iş yapmak bu paranızı değerlendirmek istiyorsunuz. Tam yerine geldiniz. 2021 yılında bayilik veren bir çok firma yeni işletme açmak isteyenlere yardımcı olmakta. Ve bir Markanın gözetiminde düzgün iş yapmak isteyenleri bekliyorlar . Buyurun başlayalım.

2021 Senesinde Bayilik Veren En Yeni Firmalar

2021 yılı franchising firmalarının adları aşağıda sıralanmıştır:

 • Marka Döner
 • Helvani Dondurmalı İrmik Helvası
 • Pidemania
 • FERSAN
 • Zamanı Ertuğrul Kahvesi

Yukarıda belirtilen firmalar, 2021 senesinde franchising bayilik sistemiyle, şubelerini arttırmayı hedeflemektedir. Bayilik veren firmaların şartlarına uyum elde eden girişimciler, markalar adına franchise işletme kurabilirler.

Zamanı Ertuğrul Kahvesi Bayilik Fırsatları ve Bilgileri

Zamanı Ertuğrul Kahvecisi bayilikleri, yurtiçi ve yurtdışı alanlarda verilmektedir. Firmanın Ortadoğu açılımının arkasından, Avrupa üstünde de bayilik emekleri yürütülmektedir. Zamanı Ertuğrul Kahvesi, 1895 senesinde kurulmuştur ve torunları tarafınca marka dünya genelinde tanınır hale gelmiştir. Bursa Osmangazi merkezli olarak etkinlik gösteren şirket, Avrupa ve ABD’da yeni franchise bayilikleri açmayı hedeflemektedir.

FERSAN Sirke Üretiminde Bayilik Vermektedir

FERSAN firmasından bayilik almak için firmanın belirlediği bayilik koşullarına uyum sağlanmalıdır. 1978 tarihinde yaprak salamura ve zeytin üretimiyle işe süregelen Fersan, yurtiçi ve yurtdışında tanına firmalardan bir tanesidir. FERSAN bayilikleri kapsamında, sirke üretimi ve satışı için yeni franchise fırsatları oluşturulmuştur. www.fersan.com.tr adresi üstünden, sirke üretimi bayilikleri hakkında detaylı informasyon alınabilir ve bayilik için müracaat oluşturulabilir.

Marka Döner Bayilik Şartları

Marka Döner Adına Parasız Bayilik Alınabilir

Marka Döner parasız bayilik sisteminden faydalanarak, firmaya bağlı olarak yeni bir şube açılabilir. Dönercilik alanında bayilik almak isteyen girişimcilere, Marka Döner tarafınca ücret alınmadan bayilik verilmektedir. 2004 yılından beri dönercilik meydana getiren Marka Dönere bağlı olarak bayi almak için belirlenen franchise şartlarına uyum sağlanmalıdır:

 • Şirket kapsamında dondurulmuş döner satışına izin verilmemektedir.
 • Evlatların gelişimini negatif etkileyecek katkı maddeleri, dönerlerde kullanılamaz.
 • Dönerlerde bir tek dana eti kullanılmalıdır. Kıyma ya da benzeri etler, yaprak dönerlere dahil edilemez.
 • Hususi kasalarda etler marine edilmeli ve sonrasında pişirilmelidir.
 • Dönerlerde kullanılan ekmekler, hususi tariflerle günlük olarak üretilmelidir.

Marka Döner, bayilik verdikleri firmaların cirosundan kâr oranı talep etmemekte, bunun yerine her ay tertipli olarak franchise bedeli alınmaktadır.

Helvani Dondurmalı İrmik Helvası Bayilikleri Parasız Olarak Verilmektedir

Helvani firmasından bayilik almak için firmanın prensiplerine uygun olarak işletme kurulumu yapılmalıdır. Tamamen Osmanlı usulü üretilen helvalar, küçük stantlar kullanılmaktadır. Helvaların içine kimyasal ve koruyucu maddeler koyulmamalıdır. İrmik helvası, bakır kazanlar içinde pişirilmektedir.

Bal, tereyağı, pancar şekeri ve tahinle karışım hazırlandıktan sonrasında, irmik helvası kavurulur. Helvani irmik helvası stant bayiliği almak için 5.000 TL ana paraya haiz olunması yeterlidir. İşletme tarafınca, kurum aşamasında bayilik tutarı talep edilmeyecektir. İsim bedeli hakkı için ücret alınmazken, aylık olarak franchise ödemesi talep edilmektedir.

Pidemania Bayilik için aranılan şartlar

Pidemania 2021 Senesinde Bayilik Sayısını Arttırmayı Hedefliyor

Pideci açmak isteyen girişimciler, Pidemania tarafınca verilen bayiliklerle işletmelerini kurabilirler. Kurulum yapılacak bölgeye gore, restoran ve evlere servis hizmetleri sağlanmaktadır. Pidemania bayiliği almanın sağlamış olduğu avantajlar aşağıda açıklanmıştır:

 • Pidemania kapsamında bayilik açmak isteyen kişiler, marka tarafınca yönlendirilmektedir. Kişilerin bayilik açmak istedikleri bölgeler teftiş edildikten sonrasında, karlı bir girişim olup olmayacağı belirlenecektir.
 • Pidemania kapsamında satışı meydana getirilen ürünlerin kar getirisi oldukça yüksektir. Bayilik yatırımı yapıldığı süre, beklenenin üstünde kar edilmektedir.
 • Markalaşma yolunda hızla gelişen Pidemania, gelişme hızıyla beraber satın alan potansiyelini de arttırmaktadır.
 • Pidemania firmasından bayilik almak için daha ilkin sektörel anlamda tecrübe sahibi olmak benzer biçimde bir zorunluluk yoktur.
 • İşletmede görevlendirilecek personeller, firmanın desteğiyle seçilir ve personel eğitimleri Pidemania tarafınca sağlanır.
 • İşletmenin yönetimi ve kurulumu aşamasında lüzumlu sistemin oluşturulması için şirket tarafınca uzmanlar görevlendirilmektedir.

Pidemania bayilik almak isteyen girişimciler, şirket tarafınca yönlendirilir ve kurulum aşamasında girişimcilere yönlendirme yapılır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap