Acil Para Veren Yerler Şirketler Firmalar

acil para lazım nakite ihtiyacım var

Evet günümüzde bir çok insan zor durumda ve internetten şu aralar en çok aranan kelimeler Borç para lazım,acil para bulmam lazım,Acil Para Lazım , öğrenciyim paraya ihtiyacım var ,acil para lazım ankara ,acil nakit para lazım herkesin durumu acil . Aşağıda sıralayacağımız yöntemler ile acil olarak borç para isteyenler emeline kavuşacak ve kısa sürede rahata erecek . Hadi şimdi makalemize başlayalım.

Acil Nakit Para Bulmam Lazım

insanlar pandemi döneminde zor durumda kaldı sgk olmayan insanlar devlet yardımından faydalanamadılar ve bir sürü sorun çıktı. Eğer acil paraya ihtiyacınız varsa internetten aradığınızda karşınıza Borç para veriyorum,nakit para veriyodum gibi kelimelerle sizleri kandırmaya elinizdeki  3 kuruşuda almaya çalışacak insanların tuzağına asla düşmeyin. Acil Nakit para arıyorum diyorsanız ilk yapacağınız şey intoko adlı firmaya başvurmak.Yada bir avm evkur yada istanbul alışveriş merkezi gibi senetle elektronik eşya satan firmalarda bir telefon yada anında nakite dönebilecek olan herhangi bir eşyayı senetle alıp daha sonra bunu bir telefon alım satım işi yapan dükkanlarda biraz düşük bir miktara satabilir. Bu şekilde kısmen de olsa para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.Yada kredi kartınız var ise bunu bir kuyumcuda kullanıp nakite çevirme gibi bir şansa sahipsiniz.

Acil para lazım

Elinizde faturalı bir senet yada çek varsa bunları bozan firmalara başvurup belli bir komisyon karşılığında elinizde ki çek veya seneti paraya çevirebilirsiniz. Ayrıca KKB durumunuz biraz iyiyse kısa vadede 3000 4000  Tl gibi kredi veren bankalara başvurabilirsiniz. Yada senet ile araç satan bir ot ogaleriden bir araç alıp bu aracı satarak kısa vadede acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için tanıdık bir galerici olması iyi bir seçenek olacaktır.

Kısaca ilk olarak acil para ihtiyacınızda başvuracağınız yerler aşağıdaki gibi;

Acil Nakit para için başvurabileceğiniz yollar

  • İntoko adlı firmadan senetle borç para almak
  • istanbul AvM den cep telefonu yada elektronik bir eşyayı senetle alıp daha sonra naki te çevirmek.
  • Kredi kartı var ise altın alıp aynı anda kuyumcuda Kredi Kartı Limitinizi anında nakit e çevirebilirsiniz.
  • elinizde ki Faturalı çek veya senetinizi bu tür işler yapan Factoring firmalarına başvurarak nakit e çevirebilirsiniz.
  • bankalara başvurarak düşük miktarda kredi çekmeyi deneyebilirsiniz.
  • Tanıdık bir Oto galeriden senetle araç alıp bu aracı satmak

çok acil para lazım, acil para lazım ankara, acil borç para lazım, acil nakit para lazım diyerek kesinlikle para bulamazsınız. İnternet üzerinden bu tür arama yaptığınızda %90 dolandırıcılar ile karşılaşacaksınız. Bu dolandırıcıların en çok para kazandığı kişiler sizin gibi acl nakit para lazım diyenler Bunu unutmayın . Ayrıca bu dolandırıcıların tuzağına düşerseniz emin olun varınızı yoğunuzu elinizden alarak dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olursunuz.

acil para lazım ankara, acil para lazım istanbul diye arama yapanlar size tavsiyemiz en yakınlarınızdan bu miktarı istemek. Eş dost akraba bugünler içindir öyle değil mi? Eğer bu yolu deneyip acil para bulmam lazım demeye devam ediyorsanız yukarıda bahsettiğimiz konulardan fayda sağlayabilirsiniz.

Öğrenciyim acil para lazım diyenlere tavsiyeler

Öğrenciyim acil para lazım nakit para lazım

Öğrencilik oldukça zordur heleki üniversite öğrenciliği ailenizin yanında değilde başka bir ildeyseniz daha da zor. Bu yüzden öğrenci kardeşlerimiz devamlı olarak Öğrenciyim acil para lazım ,Öğrenciyim nasıl para kazanabilirim diyerek arama yapıyorlar ve bizlere ulaşıyorlar.

İlkin şunu söyleyeyim Öğrenci olmanız sizlerin çalışmasına para kazanmasına engel değil.Belki yazıyı okurken ne diyor bu dallama dediğiniz duyar gibi oluyorum. Artık sanal bir çağ’dayız. ve bu yüzden bir çok para kazanma yöntemi mevcut.

  • Mc donalds yada Burger King gibi restaurantlar da çalışabilirsiniz.
  • Çok acil para ihtiyacım var hemen lazım diyorsanız Senetle Telefon alıp bunu nakite çevirin. Yada bir Televizyon alıp bunu letgo gibi ikinci el sitelerde nakite çevirebilirsiniz.
  • Devlet üniversitelerinde okuyorsanız KYK bursuna başvurun.

Anında Para Veren Kredi Veren Bankalar Yerler

 

Şimdi şunu düşünün lütfen anında para bulmam için bankalardan kredi çekmem lazım ama daha önce kredi çektik zor ödedik ödeme günlerini kaçırdık vs .Bu direk sicilinize işlemekte. Yani şu an yaklaşık 15 senedir KKB notu denilen bir oluşum var bankalar arasında. Misal Yapı Kredi bankasından bir kredi çektiniz .Bu krediyi hep gecikerek ödediniz. Peki ama bu geç ödediğiniz kredi taksitlerini başka bir bankaya giderseniz aynı durumu ekranlarından görecekler ve sizi red edeceklerdir.

Anında Onaylı Kredi Başvurusu

Bunu anlatmamızda ki amaç Anında para veren Kredi veren bankalar ve yerler sizin daha önceki durumunuzu görüp bu yüzden zorluk çıkaracaktır. KKB notunuz iyi bile olsa bankalar bu geç ödemelerden nefret eder ve sizi kara listeye alır. Bu kara listeden çıkmak oldukça zor .

evet şimdi anından kredi veren bankalardan bahsedelim.

Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Kredi Veren Bankalar hangileri

Vakıfbank hemen kredi:

Vakıfbank ile çalışıyor veya kredi kartınız var ise vakıfbank’ın internet şubesine girip ardından kredi başvurusu yapabilirsiniz .

Size küçük bir tüyo sakın Vakıfbank’dan 5 bin Tl den yüksek kredi istemeyin .Onaylanmıyor direk red geliyor.

VakıfBank Anında Kredi’yi Kimler Kullanabilir?

Bireysel olarak Vakıfbank ile çalışan hesabı olan herkes  VakıfBank Anında Kredi kullanabiliyor.Eğer maaşınızı vakıfbank yolu ile alıyorsanız 30 bin Tl eğer almıyorsanız 9000 Tl ye kadar başvuru yapabiliyorsunuz.

VakıfBank Anında Kredi’yi Ne Zaman Kullanabilirim?

Krediye başvurup onaylandıktan sonra 24 saat boyunda hafta sonları dahil kredinizi kullanabilirsiniz.

VakıfBank Anında Kredi’ye Nasıl Başvurulur?

Mobil Bankacılık Aracılığıyla;
VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için Mobil Bankacılığa giriş yapın. “Başvurular”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli.

VakıfBank Anında Kredi faiz oranları neler?

VakıfBank Anında Kredi Alınacak Ücretler (TL) Maliyet Oranı (%)
Kredi Tutarı**** Vade*  Faiz Oranı (Aylık) Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti** Efektif Yıllık Faiz Oranı***
9.000 TL 36 Ay %1.65 351,97 TL 45,00 TL % 27,0149
30.000 TL 36 Ay %1.45 1.128,41 TL 150,00 TL % 23,4667
*Minimum vade 3 ay, maksimum vade 36 aydır.
**Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının % 0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden % 5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.
***Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına kredi için tahsil edilen faiz ve vergiler dahildir. 9.000 TL için 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 70,08 TL olup Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına dahil edilmemiştir. Kredi hayat sigortası kredi tutarına, vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.
****Bankamızdan maaş almayan müşterilerimiz 9.000 TL’ye kadar, maaş alan müşterilerimiz ise 30.000-TL’ye kadar Anında Kredi kullanabilecektir.

Deniz Bank Anında Hemen Kredi

Denizbank internet şubesi veya Şubelerinden KKB notunuz 1400 lerde ise ve daha önce icraya düşmemişseniz . 5 Bin Tl ye kadar kredi hemen onaylanıp kullanmaya başlıyorsunuz.

DenizBank oldukça kolay kredi veren bir banka aklınızın köşesinde bulunsun.

DenizBank Anında Kredi Hesaplama

Denizbank şu an 0,99 ile 50.000 Tl ‘ye kadar anında kredi sağlayabiliyor

İşbankası Anında Kredi Başvurusu

İş bankası müşterisi iseniz yada memursanız 10.000 Tl ye kadar kredi internet bankacılığı ve Şubeler üzerinden verilmekte.iş bankası anında kredi başvurusunda bulunmak için KKB ‘nizin oldukça iyi bir skorda bulunması gerekiyor. Yani en az KKB nizin 1500 olması gerekiyor.

İşbankası anında kredi hesaplama

İş bankası anında kredi hesaplama için bankanın internet şubesine gitmeniz sizin faydanıza olacaktır. Küçük bir tüyo vermek gerekirse iş bankası 50.000 Tl ye kadar internet şubesi aracılığı ile size özel bir faiz oranı uygulayacak 90 gün ödemesiz şekilde kredi kullandırabilmekte. Anında Kredi’ye İşCep veya İnternet Şubesi’nden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İş bankası zorlu bir bankadır kolay kredi vermez. En son tercihiniz olmalıdır.

Odeabank Hemen Kredi

Odeabank Türkiye’de tutunmaya çalışan sahiplerinin Japon olduğu bir banka çok zorlamadan 3 bin 4 bin Tl tutarında krediyi “KKB notunuz iyiyse” hemen kullandırabiliyor.

Akbank Hemen Kredi

Akbank Türkiyemizin neredeyse en büyük bankalarından biri “KKB notunuz iyiyse” 5 Bin Tl ye kadar sizlere kredi olanağı sunabiliyor.

Ziraat bankası

Bir devlet bankası olan ziraat bankası 3000 ve yukarısı tutardaki krediler için hemen onay verip kullandırabiliyor.

 

Bu makalemizde sizlere kısa zamanda nasıl acil para lazım ihtiyacınıza uygun seçenekler sunarak bir nebzede olsun yardımcı olmaya çalıştık. Siz siz olun bana 500 600 ver ben sana mal vereceğim bunu sosyal medyada satarsın vs diyen yada İddia kuponu var ortak olun atın bir 100 tl 100.000 kazanalım diyenlerdende kesinlikle uzak durun. Yazımızı oldukça sevdiğim bir deyişle bitirmek istiyorum.

Bedava Peynir Fare Kapanında olur !!!

Bu yazımızı beğendiyseniz sizlere Kredi Notunu Arttırmanın Yolları KKb yükseltme 2020 adlı makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca findeks.com.tr ye girip burada KKB ile ilgili bir takım ipuçları bulacaksınız.

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar2 yorum

gracce  -  26 Ekim 2020 / 13:48

merhaba, maaş günü kredileri olarak, Dünya çapındaki tüm müşterilerimize% 3 faiz oranında kredi sunuyoruz,% 100 garantilidir. Borç Konsolidasyon Kredileri, İşletme kredileri, Bireysel krediler, Araç kredileri, Öğrenci kredileri, Mortgage kredileri, Ev özkaynak kredileri, Kredi oluşturucu kredileri sunuyoruz. bugün bize EMAIL adresinden ulaşın:
Herhangi bir finansal desteğe ihtiyacınız varsa, CC ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Felix Alex  -  17 Şubat 2021 / 21:29

Proje, iş, vergiler, faturalar ve daha pek çoğu için paraya ihtiyacınız var mı?
diğer nedenlerden dolayı, kredilerimiz basit ve ucuz, bugün bize ulaşın.
İhtiyacınız olan kredi,% 3 gibi düşük bir faiz oranı gibi herhangi bir kredi, bütçe ayarlayabiliriz, şimdi e-posta ile cevap verin:
Felixalexinvestmuıyı[email protected]

Yorumlar kapalı.Giriş Yap