Atasay Personel Alımı

Atasay personel alımı

Atasay personel alımı nasıl yapılmakta ? Atasay personel alımı için gereken şartlar nelerdir. Bir çok insan büyük bir firma olan Atasay’a girebilmek için iş ilanlarını takip ediyor. Sizlere Atasay iş başvurusu nasıl yapılır yazımızda anlatmaya çalıştık.

 

 

 

 

Atasay Personel alımı

1989’da mesleki birikim ve deneyimle kurulan Atasay personel alımı ile altın takı pazarlama ve üretiminde sektör lideri olmayı hedeflemektedir. Şirketin ilk kuruluş döneminde, piyasanın ihracat hacmi göz önünde bulundurulduğunda Atasay’ın üretim kapasitesinin atıl kalacağı düşünülüyordu. Ancak Atasay işçi alımı ile özellikle iç pazara yönelik üretimlere ağırlık vermiş ve kendi stratejisiyle muazzam bir satış ağı oluşturmaya başlamıştı.

 

Ülkemizde ilk kez altın takı markasına uzun vadeli bir yatırım yapıldığı için Atasay Kuyumculuk ’un faaliyete geçmesi çok dikkat çekmişti. Aradan geçen onca yıl emin adımlarla ilerleyen firmanın şimdiki durumu ise üretim kapasitesi, tasarım, markalaşma, tanıtım, kaliteli üretimin gerçekleşmesi ve pazar payı gibi alanlarda ülkenin lider bayrağını dalgalandırıyor diyebiliriz. Bu nedenle Atasay eleman alımı ile ilgili detayları inceleyerek, kariyer hedefleriniz doğrultusunda büyük bir şirkette çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

 

Atasay Çalışma Şartları

20 ton üretim kapasitesine ulaşan firma, bu özelliğiyle dünyanın ilk 10 şirketi arasında yer almaktadır. Bu nedenle Atasay çalışma şartları tamamen dünya standartlarına uygun olarak düzenlenmektedir. İnsan Kaynakları biriminin politikaları incelendiğinde; doğru işe doğru insan, başarıya bağlı liyakat, işe orantılı ücret ve herkes için eşit fırsat verildiği gözlemlenmektedir.

 

Atasay iş başvurusu sonrasında şirketin bünyesinde çalışmaya başlarsanız; en az asgari düzeyde ücret, aylık erzak yardımı, tatile saygı, maaş skalalarında düzenleme, dini bayramlara saygı, kusursuz İnsan Kaynakları yönetimi ve hava koşullarına bağlı olarak işten erken çıkış gibi avantajlara sahip olabilirsiniz.

 

Atasay İş İlanları

Ülkemizin hemen hemen her şehrinde Atasay Kuyumculuk’ un şubeleri bulunmakta ve mağaza çalışma saatleri genellikle 10:00-22:00 şeklinde belirlenmektedir. Bu nedenle Atasay iş ilanları sürekli yenilenmektedir. İlanlar hem kariyer siteleri üzerinden, hem de firmanın İnsan Kaynakları birimine bağlı web sayfası aracılığıyla başvuru yapacak kişilere duyurulmaktadır.

 

Kendi kariyerini kendin yarat politikası izleyen Atasay engelli alımı da yaparak, bedensel engeli olan vatandaşlara istihdam sağlamaktadır. “Bizimle Çalışır mısınız?” sloganıyla açık pozisyonlarını çeşitli kaynaklar üzerinden yayınlanan firmaya online başvuru yapmanız mümkün.

 

Atasay İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Atasay iş başvuru formu yerine açık pozisyonları, aşağıda paylaşılan linkte yayınlamaktadır. Adayların bu link aracılığıyla ya da iş ilanları sitelerindeki firmanın sayfası üzerinden müracaatta bulunmaları gerekmektedir.

 

http://www.atasay.com/insan-kaynaklari/

 

Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda “Mevcut İlanlar” bölümünü göreceksiniz. Bu bölümünde firmanın ihtiyaç duyduğu personel unvanları ve işe alım koşulları yer almaktadır. Atasay başvuru öncesinde isterseniz aynı sektörde faaliyet gösteren Altınbaş, Koçak Holding, Gülaylar ve Maygold firmalarını da inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz Katar Vasıflı Vasıfsız İşçi Alımı İlanları 2020 makalemizde farklı iş ilanları mevcut. Eğer tam manasıyla aradığınız işi bulamadıysanız  iskur.gov.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap