Big Mamma’s Bayilik Şartları Nelerdir? Kazandırır Mı?

Big Mamma's Bayilik Şartları

Big mamma’s Bayilik Şartları Nelerdir? ; Yerli bir marka olan Big mamma’s Türkiye’de ve Avrupa’da bayilikler veriliyor. Big mamma’s bayisi olmak size para kazandırır mı ? Bu işe girilir mi sizler için bunu araştırdık. Buyurun Başlayalım..

Big Mamma’s Bayilik Şartları Nelerdir? Kazandırır Mı?

İlk duyduğunuzda yabancı olduğunu sandığımız yerli Pizza markası Big Mamma’s Türkiye’de ve Avrupa’nın çeşitli yerlerinde bayilik vereceğini duyurdu. Bayilik hedefleri oldukça yüksek olan Big mamma’s Türkiye’de 15, Avrupa’da 10, Arap Yarımadası’nda ise 10 bayilik verecek. Türk kardeşler tarafından Danimarka’da oluşturulan Big Mamma’s lezzet ve hizmet dalında farklı ödüller alınca Türkiye’ de devam etme kararı aldı.

Yatırım Bütçesi Ne Kadar ?

Bayiliklerinde farklı metrekareler de Restoran açma seçeneği bulunduruyor. Her bir şubenin yatırım değeri farklı. Bu da restoranın metrekaresine göre değişiyor. Yatırım bütçesi 800 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arası değişiyor. Kendi alanında en iyi bilinen isim olma mottosuyla yola çıkan bigmamas gün geçtikçe hedefine adım adım yaklaşıyor.

Bayilik Zararı Nasıl Hesaplanıyor?

Big mamma’s her şeye öyle güzel düşünmüş ki eğer bayiliğini aldığınızda herhangi bir şekilde zarar ederseniz zararı tazminat niyetiyle karşılamayı belirtiyor. Bu da bayilik uygulamasında büyük bir avantaj sağlıyor. Çünkü sözleşme yatırımcıyı koruyacak şekilde düzenlenmiş oluyor. Big Mamma’s en çok dikkat ettiği şey ise tüm ürünlerin, fiyat ve kalite anlamında, piyasa şartlarının altında olmaması gerekiyor.

Hedefleri oldukça büyük olan Big Mamma’s Artık yurt dışında da yer almayı düşünüyor. Başta Almanya olmak üzere Romanya, İsviçre, Avrupa’da ve Ortadoğu’da 12 şube açmak için kolları sıvadı. Aynı zamanda Türk personel çalıştırma şartı ise ekonomiye de katkı sağlayacak.

 

Big Mamma’s Bayilik Avantajları Nelerdir?

Big Mamma’s bayiliğini aldığınız zaman uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi ile başarıya imza atmış bir marka ile çalışma fırsatı bulmuş olacaksınız. Bu da uzun vadeli bir iş ortaklığına dönüşmüş olacak. Marka kimliğinden mimari çalışmalara kadar bütün hizmetler yararlanmış olacaksınız. Hizmet kalitesinde yüksek tutmak için deneyimli ekip arkadaşları hemen size yardımcı olacaktır.

Bayilik kar marjı %30 olarak belirlenmiştir.

Tüm bayilikler için maliyet Muhasebesi, personel eğitimi, reklam, ürün temini ve menü desteği veriliyor. Şubeler için aylık ciro hedefinin en az 300 bin TL olduğu ifade edilmiştir. Bu rakamın altına düşen bayilikler içinse Bazı özel programlar uygulanıyor incelemeye başlanıyor ve müşteri kaybının sebebi maliyet konuları ile ilgili uzmanlarla çalışılıyor. Big mamma’s şubelerinin ortalama yıllık cirosu ise 22 milyon TL’yi buluyor.

 Yatırımcılarda Aranan Özellikler Nelerdir?

Yatırımcılarda aranan özelliklerin en önemlisi istikrardır. Sürekli bir iş olduğunu bilecek ve istikrarlı kararlar verecek ticari tecrübeye sahip yatırımcılar arıyor. Bunun dışında dürüst ve markaya sahip çıkması gerektiğine inanmış kişilerle çalışma şartı koşuyorlar.

Bayilik Bedeli 5 yıl üzerinden hesap ediliyor. Bu yüzden de 35 bin dolar alıyorlar. Eğer ortalama bir şube bakacak olursak bu da 800 bin TL yapıyor. En uygun yerler ise Beykoz, Kadıköy, Cevizlibağ, Üsküdar, Bayrampaşa, bebek ve Beşiktaş gibi bölgelerdir.

 

Bu yazımızdan sonra dilerseniz Simit Sarayı Bayilik Alma Şartları ve Konseptleri Nelerdir? Yazımızı okuyabilirsiniz.

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap