Bimcell Nedir? Bimcell TL yükleme nasıl yapılır? Bimcell TL yükle

bimcell tl yükleme nasıl yapılır

Bimcell TL yükleme ; Bu yazımızda sizlere uygun fiyatlı operatörler kısmında yer alan ve yeni hizmetlerine başlayan Bimcell ‘den bahsedeceğiz. Bimcell nasıl kontör yüklenir Bimcell Müşteri hizmetleri ne nasıl ulaşılır gibi  bilgiler vermeyi amaçlıyoruz. Uygun ve kaliteli bir hizmet veren Bimcell yeni olmasına rağmen uygun fiyatları ile diğer operatörleri zorlayacağa benziyor. Bimcell Tarifeleri oldukça güzel seçenekler sunuyor.Ayrıca bimcell Tl yükleme işlemi nasıl olur konularından bahsettik.

Bimcell Nedir

Bimcell 2012 yılı mart ayında  Türk Telekomun altyapısını kullanarak ön ödemeli kart ve hat hizmeti veren en yeni operatörlerimizden biridir. BİM Türkiyemizde yaklaşık 25 senedir hizmet eden ve müşterilerine uygun ürünler sunmayı amaçlayan bir firmadır. BİMCELL ise bu firmanın bir hizmetidir.Şu anda Bimcell’in 1 milyondan fazla abonesi olduğunu söyleyebiliriz. Farklı ve uygun hizmet veren Bimcell’i orta ve düşük bütçeli insanların uygun fiyatla Cep telefonu kullanmasına olanak sağladığını söyleyebiliriz.

Bimcell’in şu an 1 milyon üstünde abonesi olduğunu söyleyebiliriz.

Bimcell’e nasıl abone olunur

Bimcell’e nasıl abone olur sorusuna cevap en yakınınızdaki BİM mağazasına kimlik fotokopiniz ile başvurup sizde bir BİMCELL abonesi olabilirsiniz. Oldukça kolay bir işlemle aboneliğiniz aktif hale getirilir. Herhangi bir bim mağazasında kısa bir sürede abone olamk oldukça kolay.

Bimcell TL Yükleme

bimcell Tl yükleme işlemi nasıl olur? sorusuna cevap size en yakın BİM şubesine giderek Kasada Telefon numaranızı söyleyerek hemen Tl yükleme işlemini yapabilirsiniz. Yada Bimcell.com.tr adresinde Bimcell TL yükleme işlemini yapabilirsiniz.

Bimcell Paketleri

Bimcell Oldukça uygun seçenekler sunarak insanların rahatça internete ulaşmasını ve cep telefonu ile konuşmasını sağlamaktadır. En çok kullanılan kampanyalarından Olan DOST kampanyasında fiyatlar konuşma süreleri sms ve internet Gb’ları aşağıdaki gibidir.

 

BİMCELL PAKET

DOST 2 GB Her yöne 600 DK konuşma ,Her Yöne 600 SMS Sadece 19 TL 2 Gb internet
DOST 5 GB Her yöne 750 DK konuşma ,Her Yöne 750  SMS Sadece 29 TL 5 Gb internet
DOST 10 GB Her yöne 1000 DK konuşma ,Her Yöne 1000  SMS Sadece 39 TL 10 Gb internet

 

BİMCELL TARİFELER

Konuşma:

Her yöne arama yapmanın  6 saniyesi 0,015 TL’dir .

Yükleme yapsanız da yapmasanız da aynı fiyata konuşabilir,  konuştuğunuz saniye kadar ödersiniz.

Mesajlaşma

Yurt içinde her yöne 20 kuruşa kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Ayrıca tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan tüm BİMcell’lilere yurt içi her yöne 1GB internet ve 500 SMS HEDİYE!

İnternet

Standart internet kullanımınız megabyte başına 50 Kuruştur.
Ayrıca tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan tüm BİMcell’lilere 1GB İnternet HEDİYE!

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Bimcell hattınızda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız ve bunun çözümü için görüşme yapmak ihtiyacı hissediyorsanız. Cep telefonunuzdan 444 4 551 nolu telefondan ulaşıp Müşteri temsilcileri ile görüşüp Tarifeniz ile ilgili değişiklik yapabilir yada sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz.

Bimcell Kontör Yükleme

Artık ülkemizde kontör yükleme bulunmamakta sadece TL yüklenebilmekte. Bimcell TL yükleme için en yakın BİM mağazasına gidebilir yada Bimcell TL yükleme sitesine giderek Tl yükleyebilirsiniz.

Bu konu ilginizi çekmiştir umarız. Dilerseniz buradan Tokat hangi bölgede ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap