Bolu Evlere Ek İş Veren Firmalar

bolu evlere ek iş veen firmalar,bolu evden para kazanma

Bolu evlere ek iş veren yerler neresi ? Bolu’da bir çok firma evlere iş vermekte Bolu merkez ve ilçelerinde bir çok işletme evden ek ek iş yaparak para kazanmak isteyen insanlara yardımcı olmakta ve her iki tarafta kazançlı çıkmakta. Bu yüzden yazımızda bolu’da evlere ek iş veren firmalar hangisi ve evde ek iş yapabileceğiniz işlerden bahsettik.

 

Bolu Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bolu, Karadeniz bölgesinin sert iklimlerine sahip bir şehirdir. Bu şehirde özellik Abant bölgesinde bulunan Abant gölü sayesinden ün yapmış bir yerdir. Pek fazla bir iş kolu yok. Bu yüzden Bolu halkı evde ek gelir sağlama konusunda biraz zor durumdadır. Burada gelir sağlamak gerçekten zor ve şehir bu yüzden sürekli göç vermektedir. Genellikle göçleri İstanbul iline vermektedir. Ancak az da olsa evde ek iş yaparak kazanç elde eden kişilerde vardır.

Özellikle son yıllarda şehre yapılan üretim yatırımları sayesinde şehirde fabrikalar ve iş veren sayısı her geçen gün artmaktadır. Tabi ki fabrikaların artması ve iş verenlerin artması ile birlikte evlere ek işler de artmaktadır.

Son beş yıl içerisinde ondan fazla yeni otel yapılmış ve bu otellerin her biri de çevredeki halka bir geçim kapısı açmıştır. Zaman zaman otellerin havluları, otel kahvaltılarındaki köy ürünleri ile halk nispetten daha iyiye gitmektedir.

Bolu İlçeleri ve İş İmkanları

Bolu’ da son yıllarda gelişen iş hayatı koşulları sebebiyle bazı ek gelir kapıları da oluşmuştur. Bu şehirde evlerde en çok yapılan ek gelir işlerine baktığımızda ise nikah şekeri, havlu yıkama gibi işler yapılmaktadır.

Bolu ilçelerini bilmek iş hayatımıza ve ek gelir sağlamak konusunda bizim için önemlidir. Bu yüzen Bolu ilçelerine baktığımızda;

  • Bolu (il merkezi)
  • Yeniçağa
  • Gerede
  • Kıbrıscık
  • Mudurnu
  • Mengen
  • Dörtdivan
  • Göynük
  • Seben

Gibi ilçelere sahiptir.

Bolu Evlere İş Veren Firmalar

Bolu’ da iş düzeyi, fabrikalaşma, üretim gibi alanlarda hala zayıf konumadır. Abant gölü ve çevresinin güzelliği, ormanların o güzel görselliği sayesinde şehir daha çok turizm alanında değer kazanmaktadır. Bu yüzdendir ki turizm sektörüne yönelik ek işler gelişmeye başlamıştır. Mesela oteller ile anlaşılıp havluları belli bir ücret karşılığında yıkamayı teklif edebilirsiniz.

Bunun haricinde ise internet ek gelir işlerine bakabilirsiniz. İnternet dünyasında yer ve mekândan bağımsız olarak işler yaparsınız bu da sizin bulunduğunuz yer dezavantajını bertaraf edecektir. Böylece internet üzerinden evde ek gelirler sağlayabilirsiniz. Tabi ki internet ile aranız hiç yoksa basit birkaç öğrenme ile de yine ek gelirler elde edebilirsiniz.

 

Ayrıca Kayseri Evlere Ek İş Veren Firmalar yazımıza bir göz atmanız yararınıza olacaktır.ve işkur a başvurmak yararınıza olacaktır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap