Burçlar Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder 2020

Burçlar Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder

Sayfa İçeriği

Burçlar Aşık olduğunda sizlere fiziksel olarak ifade ederek yanaşır. Normal günlük yaşamından daha bir farklı insan görünümüne girer. Koç burcuna sahipseniz sevdiğiniz kişiyi yakınan takip edersiniz ondaki değişiklikleri fark edip ilgilendiğini kanıtlamaya çalışırsınız.

Burçlar Âşık Olduğunu Nasıl Belli Eder
Burçlar Âşık Olduğunu Nasıl Belli Eder

Koç Burçları Aşık Olunca

 

Koç burçları Aşık oldu mu çocuk ruhunu açığa çıkarır küçük çocuğun oynadığı gibi sizinle oynar ve alay eder. Bazen olur ki hoşlandığını partnerine gösterebilmek için canını acıtır. Koç burcu Aşık olduğu zaman zeki ve pratik zekAsı sayesinde Aşık olduğunu göstermez. Agresif ve sinirli yapısı sayesinde aşkını kolay kolay yansıtmaz. Koç burçları duygusallığı arka plana atar. Aşık olduğu kişiyi çok sahiplenir. Koç burcu “Seviyorum o halde varım” düşüncesiyle hareket eder. Koç burcu partnerinden eksik yönlerini adeta bir yapboz parçası gibi tamamlar.

 

Boğa Burcu Aşık Olunca

 

Boğa burcu Aşık olunca doğru zamanın gelmediği sürece hareket etmez. Aşık olduğu partnerini sürekli gizli saklı takip eder ve siz takip ettiğini hiçbir zaman anlayamazsınız. Partneriyle göz göze geldi mi heyecanlanır ve göz bebeği büyür sürekli etrafında güler. Siz ona bakınca boğa burcu hiçbir şeyi demeden hep güler. Duygusallıkla hareket eder. Mantığını hep geri plan da tutar. İlişkilerinde hep fedakArlığı seçmektedir. Boğa burcu iseniz evliliğinizde güzel eş ve fedakArlığın sembolü olarak anılırsınız.

 

İkizler Burcu Aşık Olunca

 

İkizler burcu Aşık olduğu zaman kendinden alamazsınız. Sevginin sembolüdür Adeta. Sevdiğine dokunarak ve temas ederek kanıtlar. Saatlerce sohbet etmeyi çok sever. Elleri ellerinde gözleri gözlerinde olur hiçbir şey onu o yaptığından engel olamaz. Tam aşk burcu da diyebiliriz. Sevgisini ölçüyle belirler. Örneğin boy ölçer, el ölçer, ayak ölçer kısacası eline tutmayı bile bahane bularak bağdaştırma yapar. Siz ne yaparsanız yapın o bir yolunu bulur temas haline geçer. İkizler burcu çok zor Aşık olur ama olduklarında da bırakmak istemezler ve seçimini ona göre yapar. İkizler burcu duysal üzüntüden hiç hoşlanmaz.

 

Yengeç Burcu Aşık Olunca

 

Yengeç burcu Aşık olduğu zaman hiç belli etmez. İlk etapta anlayamazsın aynı eşitlikle yardıma koşarlar Yengeçler partnerine sarılmayı çok sever. Bahaneler bulur sizinleyken günaydın mesajları, hoşçalar sarılmaları ani sarılmalar yaparak belli etmeye çalışır. Sizinle birlikteyken konuşmaya başladığınızda elini koyacak yer bulamaz. Gideceği yeri der ama gidemez. Sizinle vakit geçirmeye odaklanırlar. İlk başta iletişimi kuramaz sizinle nasıl konuşacağı hakkında hiç bir fikri yoktur. Yengeç burçları kendilerine söylemeye cesaret edemez. Kalbine zor indirir üç kelimeyi. Kolay kolay sizi bırakmaz unutması zordur.

 

Aslan Burcu Aşık Olunca

 

Aslan burcu Aşık olduğu zaman eskisinden daha süslü ve daha alımlı olacaktır. Kendine özen gösterir ve şımartır. Aynalar onun için artık vazgeçilmez ürün oluşmuştur. Sevdiği kişinin karşısında çocuklaşıp siz sevgi gösterin diye şekilden şekle girer. Aslan burçları hoşlandığı kişiyle sosyal faaliyet yapmasını çok sever. Dünya onun ve kendisi etrafında dönmesini isterler. Onla olduğunuz zaman kendinizi sahipli hissedersiniz. Sanki hiç sizi onun kadar seven biri olmadığını hissettirir. Güzel ve sadık eş konumuna bürünür. Duygusallardır sevdim mi tam sever. Bıraktığınız zamanda çok çabuk unutur.

 

Başak Burcu Aşık Olunca

 

Başak burcu Aşık olduğu zaman ilk etapta anlamak hiç mümkün değildir. Kedine söyleyemez başkasına demez. Başak burçları sevdiğini çok zor kabullenir. Sizinle sürekli konuşmak ister gözlerinin içine bakarak konuşur. Eskisinden daha çok bakımlı olmaya başlar. Sizi gördüğü zaman güler ve etrafına mutluluk saçar. Göz bebekleri büyür el avuçları terlemeye başlar. Duygusaldır çok ağlar ve olumsuzlukta sizi yanında ister. Sarılmayı temas halde bulunmayı çok sever. Başak burçları sevdiği kişi yanın da birçok özelliğini unutur. Başak burçları sadıktır. Terk edildiği anda suç sizde ise intikam almaktan çekinmez. Sizin işlerinizi yapmayı ister. Düzenli ve kuralcıdır. Sizden ayrılmak istemez. Ayrıca Aşık olduğunu sizden başka duymasını istemez.

 

Terazi Burcu Aşık Olunca

 

 

Terazi burcu aşık olduğu zaman sevdiği kişinin şeklini alıp onun gibi olma isteği olur.. Bir anda karşınızda kendinizi görebilirsiniz. Aşık olduğu zaman vücuduyla tam gösterir. Sizle konuştuğu zaman göz kontağı kurar. Asla gözünü bir saniye ayırmaz. Siz de zamanla sevdiğini, Aşık olduğunu kolay bir şekilde anlayacaksınız. Sizi sizden daha çok ilgi gösterir. Sizin hoşlandığınız renkleri, hobilerini, okuduğun kitapları tek tek konuşurken hafızasına kaydeder ve kendini size göre yön verir. Yengeç burçların da Tesadüf diye bir şey yoktur. Sizin nereye gideceğinizi nerede bulacağını çok iyi bilir. Duygusundan çok fiziki olarak rahat ifade eder. Aşktan hiç korkmaz. Aşk onun için var olduğunu düşünür.

 

Balık Burcu Aşık Olunca

 

Balık burcu iseniz aşkını saklayamaz ve direk ifade eder. Romantik denilince ilk akla gelen burçtur. Sevdiği kişiyle önce şakalaşır. Vakit geçirmeyi saatlerce konuşmayı çok sever. Özel sürprizlerle sizi şımarta bilir. Sevgisini söylemesi için bir yemek masası yeterdir. Sevdiği zaman sizi ne olursa olsun bırakmaz. Kendinizi bir an da nikAh masasında bulabilirsiniz. İdeal eş ve ideal baba olmaktadırlar. Evine sadık sorumluluğunu bilen burçların arasında yerini alır. Çok çapkındır. Lakin sevdiği zaman etrafında dişi sinek bile uçmaz.

 

Kova, Oğlak, Yay Ve Antep Burçlarının Aşık Olunca

 

Bunları hepsini bir ele aldım çünkü bu burçlar duygularını içinde saklar ve partnerine kolay kolay ifade etmez. Bu burçlarda mantık ön plandadır. Fiziksel olarak saçlarıyla ve kıyafetleriyle oynar. Karşısındaki insana sevgi göstermesini siz doğru kişi olduğu zaman duygularını açar. Dikkatli bir şekilde sizinle konuşur. Bu burçlar sevgisini içten yaşar. Bu burçla kolay kolay bağlanmaz.