Demet Akalın ‘dan kendisini diline dolayan Cem Yılmaz’a cevap | Yaşam

Demet Akalın’dan kendisini diline dolayan Cem Yılmaz’a cevap; Hakkında bilgi almak için en doğru yerdesiniz. Demet Akalın’dan kendisini diline …

Demet Akalın

Demet Akalın ‘dan kendisini diline dolayan Cem Yılmaz’a cevap; Hakkında bilgi almak için en doğru yerdesiniz. Demet Akalın’dan kendisini diline dolayan Cem Yılmaz’a cevap Bu konu hakkında oldukça çeşitli bilgileri bulabileceğiniz yazımıza başlayalım .

Komedyen Cem Yılmaz, koronavirüs tedbirleri kapsamında stand-up gösterilerine kaldığı yerden devam ediyor. Son gösterisinde Demet Akalın ve kızını ti’ye alan komedyene, Akalın’dans ert bir cevap geldi.

Zorlu PSM’de gerçekleşen gösterisinde Cem Yılmaz’ın Demet Akalın’la ilgili yaptığı espri izleyenleri gülümsetti. Yılmaz gösterisinde geçen hafta Kızı Hira’nın TikTok’a 7 bin TL kaptırmasına sitem eden Demet Akalın’ı diline doladı.

“Demet Akalın’ın kızı Hira 7 bin TL kaybetmiş. Benim oğlum 2-3 sene önce 6 bin TL kaybetti Allah’tan. En azından biraz daha zeki, az kaybettirmiş” diyen Yılmaz, Demet’ı kızdıracak espride bulundu.

Bu olayın ardından Demet Akalın ‘dan bir yanıt geldi. Akalın kendisini ti’ye alan ünlü komedyene, ‘Yalnız ben parayı alıp çoktan Doğu’ya oyuncak olarak gönderdim. O’ndan daha zengin değilim ama daha merhametli olduğum kesin. Kızım da saf. O’nun oğlu bilerek almış, Hira gül göndermiş ne fark var. Allah tüm çocuklara ana baba parasını güzel yemeyi nasip etsin.’ yanıtını verdi.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap