Evde Balon Paketleme İşi 2000 TL Gelir

Evde Balon Paketleme İşi 2000 TL Gelir

Evet yanlış duymadınız Evde balon paketleme işi yaparak ayda 2000 Tl gelir elde edebilirsiniz. Yapacaklarınızı aşağıda belirttik .Evde balon paketleme oldukça kolay bir iş olup herkesin yapabileceği bir evde ek iş türü. İlginç ve herkesin bilmediği bir mecra bir ek iş olarak görebilirsiniz.

Evde Balon Paketleme

Evde balon paketleme işi son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz bir gelir kapısıdır. Bu iş sayesinde gerçek anlamda kazanç sağlayan ve ayda 2000 TL gelir elde eden kişiler vardır. Balon paketleme işlemi, işveren tarafından size bırakılan balonları belli bir kategoriye veya belli bir sıraya göre paketlemenizi isterler. Doğum günlerinde, kutlamalarda, açılışlarda ve daha birçok yerde kullanılan balonlar paket paket satışı yapılmakta veya dağıtılmaktadır. İşte burada da bu balonları bu koşulda paketleyecek kişilere ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Evde balon paketleme işi en çok; başta

  • İstanbul
  • İzmir
  • Edirne
  • Bursa
  • Ankara
  • Ordu
  • Gaziantep
  • Kastamonu
  • Eskişehir

gibi illerde yaygın olarak eviniz de balon paketleme işi yapılmaktadır.

 

Evde Balon Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Firmalar genellikle büyük boy paketlemeler için 20 kuruş ödeme yaparken daha küçük paketlerde ise 10 kuruş gibi bir ödem yapmaktadırlar. Bu rakamlar belki küçük gelebilir. Ancak balon paketleme işi gerçekten kolaydır. Çünkü elinizin altında bulunan balonlardan 20 adet alıp bir poşet içerisinde koyup paketlemek kaç dakikanızı alır?

Genellikle 2 dakika bir paket bitirilmektedir. Bu da yavaş paketleme işlemi yapan birinden ölçülen bir süredir. Bu da demek oluyor ki 10 dakikada 1 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bir saatlik bir çalışma sonunda ise 6 TL kazanç sağlarken 10 saat sonunda 60 TL kazanç sağlarsınız. Tabii ki evde size kimsenin yardım etmediğini düşündüğümüzde bu rakam çıkmaktadır. 60 TL ise bir ayda ortalama 1800 TL kazanç demektir. Evde bulunan diğer kişilerde size yardım ederse geliriniz daha da artacaktır.

Evde Balon  İşini Nasıl Bulurum?

Birçok sitede ve birçok yerde laf kalabalığı yapılarak bu işi nasıl bulacağınız ile ilgili tek bir şey söylemezler. Çünkü kendileri de aslında bilmiyordur. Ama biz size bu yolu göstereceğiz. Bunun için en iyi yol semtinizde bulunan organizasyon şirketlerini internetten araştırmak ve onların epostalarını bulup mail atmak. Bu yöntem dışında da sahibinden.com sitesine bakabilirsiniz. Dönem dönem sahibinden sitesinde işverenler ilan vermektedir.

Ben bu yazıyı hazırladığımda birkaç tane ilan mevcuttu. Büyük olasılıklar başvuru yapan olmuştur. sahibinden.com bu işler için ideal bir arama alanı. Ayrıca sizlere diğer bir iş fikirleri yazımız olan Evde iş yapın para kazanın adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap