Evde Mandal paketleme işi 500 TL Haftalık Ödeme

Evde mandal Paketleme işi nasıl yapılır Evde mandal Paketleme işi ne kadar kazandırır

Evde mandal paketleme işi yaparak ayda 2000 Tl kazanmanız mümkün. Biraz akla yatmayan bir iş gibi görünsede eve böyle bir iş var ve evde mandal paketleyerek ek iş sahibi olabilir ek para kazanabilirsiniz. Sizlere ayrıntılı olarak anlattık buyurun…

 

Evde Mandal paketleme işi ile 500 TL Haftalık Ödeme alabilirsiniz

Evde mandal paketleme işi yaparak ayda 2000 TL veya 4000 TL’ ye kadar kazanç elde edebilirsiniz. Bu iş biraz daha karlı bir iştir. Ancak ne var ki bulunması biraz zordur. Burada paketleme başı ücret almazsınız. Bunun yerine paketlemesini yaptığınız ürün için kilo başına 10 veya 15 TL ödeme alırsınız. Her gün ortalama 5 veya 6 saat çalışarak ayda yaklaşık 2000 – 3000 TL gibi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Bu işi almak için genellikle işveren veya herhangi biriyle görüşmezsiniz. Bu iş’ i yapmak istediğiniz de işveren size mandalları ve paketleri gönderip beklemeye başlar. Mandallar size kargo yolu ile gelir ve paketleme işlemini yapıp kargoya verdiğinizde kargonuz geldiği yere geri gidecektir.

Evde Mandal Paketleme İşinin Avantajları

Evde mandal paketleme işlemi yapmak gerçek anlamda son derece basit bir iştir. Eğitim, tecrübe veya yetenek gerektirmeksizin kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak en önemli şey ise size verilen işi zamanında teslim etmek ve geciktirmemek. Eğer geciktirir iseniz bir daha iş alamayabilirsiniz.

Bu işi yapan kişiler genellikler iş geldiğinde kolu komşuyu toplayıp onlardan ufak bir ekip kurup birlikte işi yapıp daha çok kazanç sağlamaktadırlar. Bu yöntem hiç şüphesiz ki geliri artıracaktır.

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kazandırır?

Evde yapılabilecek işler arasında en çok kar bırakan ve kazanç sağlayan işlerin başında gelmektedir. Öyle ki normal bir çalışma temposuna sahip olursanız haftada 500 TL kazanabilirsiniz. Ancak aile içerisinde destek alırsanız veya tam performansınız ile çalışırsanız haftalık 1000 TL kazanabilirsiniz.

Görüldüğü üzere gelir tamamıyla sizin çalışmanıza bağlı olarak değişmektedir. Burada diğer önemli bir husus ise mandal paketlemenizi isteyen kuruluş kargoyu size göndermeden önce mutlaka kaç kişi çalışacağınızı ve ne kadar yapabileceğinizi sormaktadırlar. Bu sorma işlemi bittikten sonra artık mandallarınız kargoya verilir ve tarafınıza teslim edilir. Kargoyu aldığınız an teslim süresine kalan zaman azalmaya başlar.

Evde Mandal Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu işi yapmak istiyorsanız internete biraz araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca sahibinden.com ilanlarına bakabilir veya İŞKUR kaydınızı yenileyerek evden çalışma isteğinde bulunun.

 

Ayrıca sizlere evde sabun paketleme işi yaparak ayda 2000 Tl nasıl kazanabilirsiniz bunu da anlattık.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap