Evde Sabun paketleme işi ile 1000 TL Ek Gelir

Evde sabun Paketleme işi nasıl yapılır Evde sabun Paketleme ne kadar kazandırır

Evde sabun paketleme yaparak para kazanacağınızdan haberiniz var mıydı? Evet evde sabun paketleme işi yaparak aylık 1.000 Tl ye yakın gelir elde etmeniz mümkün!!Evde sabun işi yaparak nasıl para kazanılır ne kadar para kazanılır ve nereden sabun paketleme işi bulabilirim ? Bu yazımızda sizlere ayrıntılı olarak anlatıyoruz.

Evde Sabun paketleme işi nasıl yapılır?

Evde sabun paketleyerek ek kazanç sağlayabilirsiniz. Birçok firma veya atölye kendi sabunlarını ürettikten sonra bunu piyasaya sürmeden önce her bir sabunu tek tek paketler ve o şekilde piyasaya ürünlerini sürer. Ancak bu paketleme işlemi için çok sayıda personel barındırmak zorundadır.

Sabun şirketleri paketleme için o kadar işçi çalıştırıp onlara sabit bir maaş, yemek, yol parası veya sigorta yatırmak yerine performans odaklı paketleme işine başvuru yapmaktadır. Evde paketleme işlemi yapıldığında işveren işçiye maaş vermiyor, sigortasını da yatırmıyor, yiyecek veya diğer masraflar da yok. Bu yüzen işveren işçi çalıştırmaktansa ihtiyacı olan kişileri çalıştırıp paketledikleri oranda kazanç vermeyi tercih etmektedirler.

Evde Sabun Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Sabun paketleme işlemi aslında iyi kar bırakan işlerin başında gelmektedir. Çünkü şirketler ortalama olarak her paketlediğiniz sabun için size 0,50 kuruş veya 1 TL ödeme yapmaktadırlar. Buda demek oluyor ki günde 100 adet paketlediğinizde 1 TL’ de günlük 100 TL kazanç demektir. Ayda ise bu rakam 3000 TL yapar.

Tabi ki evin diğer ahalisi de yardım ederse kazancınız daha çok artacaktır. Bu da ev bütçesine daha çok katkı sağlamak demektir.

Evde Sabun Paketleme İşini Nasıl Bulurum?

Bu işi bulabilmek için İŞKUR kaydınızı yaptırmış olmanız gerekmektedir. Eğer İŞKUR’a kaydınızı yaptırırsanız ve evden çalışmak istediğinizi belirtiğinizde evden çalışma işleri geldiğinde sizlere yönlendirecektir. Böylece İŞKUR destekli paketleme işlemi yaparsınız. İŞKUR aracılığı ile gelen paketleme işlerinin birçoğunda bir paket sabuna karşılık 1 TL ödeme yapmaktadır.

Buda demek oluyor ki haftada 500 adet sabun paketlediğiniz de haftalık 500 TL kazanırsınız. Ancak 500 adetten daha çok paketlenebileceğini biliyorum.

Evde Sabun Paketlemenin Avantajları

Sabun pek fazla detay içermeyen ve insanları pek yormayan bir iştir. Gerek kolay paketlenmesi gerekse ince detay istememesi çok hızlı bir şekilde paketleme işleminin yapılmasını sağlar.

Ayrıca sabunları getiren işveren veya şirket size aynı zamanda;;

  • Maket bıçağı,
  • Not kağıtları,
  • Sabunu paketlemek için paketler,
  • Paketleri kolilemeniz içinse koliler,
  • Kolilerin ağzını kapatabilmek için koli bandı

Getirmektedir. Bu malzemeleri kullanarak sabun paketlemesini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca başka bir iş kolu olan Evde balon Paketleme işi yaparak nasıl para kazanabileceğinizi anlattık.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap