Fastjel Ne İşe Yarar? Fastjel Jel Krem Nasıl Kullanılır? Fastjel Krem fiyat 2021

fastjel krem nedir fastjel krem ne işe yarar fastjel krem faydaları nelerdir

Fastjel Ne İşe Yarar ?; Bugünkü hazırladığımız yazı Fastjel Jel nerelerde kullanılır ve Fastjel Jel nasıl kullanılmalı? sorularını yanıtlıyoruz. Sadece eczanelerde satılan Fastjel Jel krem ile ilgili merak ettiğiniz bütün detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fastjel Ne İşe Yarar ?

Bir İtalyan ilaç firması Menarini yönünden imal edilen Fastjel Kremin faktör maddesi Ketoprofen‘dir. Uzmanların çoğunlukla bedende iltihaba ve ağrıya niçin olan rahatsızlıklarda reçete ettiği Fastjel krem, Bel ağrısı; kazaların ve spor yaralanmalarının yol açtığı burkulma, incinme ve ezilme dolayısıyla meydana gelen sızı, şişme ve iltihabi hallerde mucizevi bir tesir sağlıyor.

İşlev bozukluğuna alan veren eklem hastalıkları; toplar damar iltihabi halleri; kas ve iskelet sisteminde meydana gelen sızı ve şişliğe niçin olan hallerde eczanelerden alabileceğiniz bu ilaç, ateş düşürücü özelliği de vardır. Kullanmadan evvela kesinlikle hekiminize danışmanız gereken bu kremin içinde bulunan faktör maddesine karşı alerjiniz var şayet önemli sıhhat problemlerine niçin olur. 50 gramlık tüplerde satılan Fastjelin içinde 940 karbomer, trietanolamin, neroli esansları, etil alkol, lavanta ve arı su barındırmaktadır. Steroid olmayan yani kortizon içermeyen şişlik giderici biçiminde de bilindik bir başka özelliğidir.

FASTJEL NASIL KULLANILIR?

fastjel krem ne işe yarar
fastjel krem ne işe yarar

Öncelikle bu kremi kullanmadan evvela hekiminiz nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmaya itina göstermelisiniz. Bunun dışında kullanacaksanız, ilacı tedavi edilecek bölgeye yeterli miktarda sıkıp, hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Jeli sürdükten sonra en az bir saat banyo yahut duş yapmayınız.

FASTJEL FİYATI NEDİR?

fastjel krem fiyat
fastjel krem fiyat

FASTJEL, 50 g jel içeren ambalajlar durumunda kullanıma sunulmuştur. 2021 senesinde fiyatı 16.97 TL​’dir.

FASTJEL YAN ETKİLERİ

Tedaviniz boyunca bu ilaçla beraber, güneş koruyucuları ve losyonları, böcek kovucular ve başka cilt ürünlerini kullanmayınız.

Bu kremi 14 yaşının altında küçüklerde kullanmayınız.

Enfeksiyonlu, egzamalı, açılmış yaralı, kabartı ve isilik oluşmuş cilt bölgesi ve yanık cilt bölgelerinde kullanmayınız.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap