Hangi Burçlar Anlaşamaz? Zıt Burçlar Hangileri 2020

Sayfa İçeriği

Hangi Burçlar Anlaşamaz?

Hangi burçlar anlaşamaz konusunda Astrolojiye önem veren tüm bireyler burçları konusunda da günlük burç yorumlarını takip ederler. Doğum tarihine göre değerlendirilen burçlar kova, başak, terazi, yay, ikizler, akrep, yengeç, oğlak, aslan, boğa olarak isimlendirilir. Tüm gazetelerin astroloji köşesinde günlük burç yorumları vardır. Kişiler doğum tarihlerine denk gelen burç yorumlarını inceleyerek bu yorumların kendi yaşantılarına uyup uymadığını değerlendirebilirler. Anlaşabilen burçlar olduğu gibi zıt olan ve anlaşamayan burç kişilikleri de her zaman vardır. Astroloji terimlerine inanan kişiler burç yorumlarına ve zıt burçlara da inanabilirler.

Hangi Burçlar Anlaşamaz
Hangi Burçlar Anlaşamaz

Astroloji ve Burç İlişkisi

Astroloji konularında önemli bir yere sahip olan burç konusu kişiler hakkında kesin olmayan bilgilerdir. Kimi zaman burç yorumları kişilere uyum sağlasa da kimi zaman burç yorumları kişilere göre olmayabilir. Günümüzde birçok kişi burç yorumlarını incelerken uyumlu olduğu burç yorumunu da okumayı ihmal etmez. Yeni nesilde ise birbirinin tam zıttı olduğu ve asla anlaşamadığı burç yorumları da sıklıkla inceleniyor. Birbiriyle asla anlaşamayan burçlar arasında ilk sırada koç burcu ile aslan burcu vardır. Bunun sebebi ise koç burcu özelliklerini taşıyan kişilerin özgüvenlerinin yüksek olmasıdır. Aslan burcunu taşıyan kişilerde dediğim dedik ve kendini beğenmiş bir özelliktedir. Aslan ve koç burcunda olan kişiler birbirlerine zıttır ve kesinlikle anlaşamazlar.

Zıt  Burçlar Neden Anlaşamazlar

Zıt karakterlere sahip olan ve zıt burç grubuna sahip olan kişilerin kesinlikle yıldızı barışmaz. Bunun sebebi de kişilerin farklı görüşlere sahip olmasıdır. Tüm bu olaylar birbiriyle bağlantılıdır ve bu olaylar astrolojik bir terim olan burçlara da yansımaktadır. Birbirinin zıttı olan ve kesinlikle anlaşamayan burç grupları arasında başak burcu ile yay burcuda asla anlaşamayan burçlardandır. Başak burcu özelliklerini taşıyan kişiler hassas, titiz ve oldukça ince düşünürler.

Yay burcu özelliklerini taşıyan kişiler ise daha acımasız ve vurdumduymaz bir yapıya sahiptirler. Bu sebeple yay ve başak burcu hiçbir konuda anlaşma sağlamayan burçlardandır. Başak burcunun anlaşamadığı burçlar arasında yer alan koç burcu da başak burcunun tam zıttı bir burçtur. Başak ve koç burcu birbirlerine asla uyum sağlamaz ve asla anlaşamaz. Çünkü başak burcu özelliklerini taşıyan kişiler her işte dikkatli ve titiz davranırlar.

Karşıt Burçlar

Astroloji konusuna inanan kişiler olduğu gibi bu duruma inanmayan birçok kişi vardır. Karşıt burçlar birbirlerine uyum sağlamazken birbiriyle oldukça uyumlu burçlarda vardır. Karşıt burçlar arasında yer alan ve dikkat çeken terazi burcu; koç, oğlak ve yengeç burcu ile tam zıt karakterdedir. Çünkü terazi burcu anlaşılması oldukça zor bir kişiliğe sahiptir ve çok zor bir insandır. Bu üç burç grubu insanı kesinlikle anlaşamaz ve her konuda birbiriyle çatışma halinde olur. Astrolojiyle uğraşan kişiler karşıt burç kişilikleri hakkında farklı yorumlara yer verebilirler. Ancak bazı karşıt burç yorumları kanıtlanmış ya da gerçeği yansıtacak tarzda olabiliyor.

Asla Anlaşamayan Burçlar

Bazı burç kişilikleri gerçeği yansıtsa dahi bazı burç kişiliklerinin birbiriyle alakası olamayabilir. Çoğu insan anlaştığı ve uyum sağladığı burç yorumlarını takip ederken çoğu insanda asla anlaşamadığı burç hangisi diye arayış içerisinde olabiliyor. Asla anlaşamayan ve uyum sağlayamayan burç ikilisi arasında yer alan akrep burcu kova, aslan ve boğa burcu ile kesinlikle anlaşamaz. Bunun sebebi ise akrep burcu özelliklerini taşıyan kişilerin çekilmez ve asla katlanamayan biri olarak görülmesidir.

Diğer üç burcun özelliklerini taşıyan kişiler akrep burcunda olan kişilerin başına buyruk hareketlerinden oldukça rahatsızlık duyarlar. Bu bakımdan akrep burcu ile kesinlikle anlaşamaz ve hiçbir konuda uyum sağlayamazlar. Coşkulu ve heyecan dolu bir yapıya sahip olan yay burcu insanı ikizler, balık ve başak burcu insanıyla hiçbir konuda anlaşamazlar.  Bu anlaşmazlığın sebebinde ise; yay burcu özelliklerini taşıyan kişilerin aşırı kaprisli bir yapıya sahip olmaları vardır. Başak, balık ve ikizler burcu bu duruma asla katlanamazlar.

Zıt Burcum Hangisi

Astroloji konusuna önem veren tüm kişiler uyum sağladığı ya da asla uyum sağlayamadığı burç hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Günümüzde astroloji üzerine uyarlanan kitap ve dergilerde yer verilen burç konularında anlaşabilen ve asla anlaşamayan burçlarla ilgili bilgilere ulaşmak mümkündür. Popüler gazetelerin astroloji köşelerinde incelenen burç yorumları kişilerin severek takip ettiği bir köşedir. Burcumun zıt burcu ya da uyum sağlayamayacağım burç hangisi diye merak eden kişiler internet arama motorları üzerinden de bilgi edinebiliyor. Birbiriyle asla uyum sağlamayan burçlar arasında dikkat çeken balık burcu insanı; ikizler, başak ve yay burcu insanıyla kesinlikle anlaşamaz. Bunun nedeni ise balık burcu insanının dışa dönük bir yaşam tarzı tercih etmesidir. Diğer burç insanları kendi halinde bir hayat yaşamayı tercih ederler.

İyi Anlaşamayan Burçlar

Kişilerin karakterlerine göre analiz edilen burç insanları iyi anlaşabildikleri gibi bunun tam tersi olarak asla anlaşamayabilirler. Koç burcu insanı kendini lider ve güçlü gören bir burçtur. Terazi burcu ile kesinlikle iyi anlaşamayan koç burcu en iyi aslan burcuyla anlaşır. Astroloji haritası incelemesi yapılarak anlaşamayan burçlar hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. İnsanların doğum tarihleri baz alınarak değerlendirilen burç gruplarında uyum sağlayan burçlar olduğu gibi asla anlaşamayan burç ikilileri de vardır. İsminden de anlaşılacağı gibi zıt burçlar zıt karakterlerde olan kişiler için yapılan bir değerlendirmedir.

 

Hangi Burçlar Anlaşamaz? Zıt Burçlar Hangileri adlı yazımızı okudunuz sanırım ? Diğer Burçlarla ilgili yazılarımızı da okumanızda fayda görüyorum.Burçlar ilgili yabancı bir kaynak işinize yarayabilir umarım.