İzmir Evlere Ek İş Veren Firmalar Yerler

izmir evlere ek iş veren yerler nereleri

Bu yazımızda bahsedeceğimiz konu İzmir Evlere Ek İş Veren Firmalar Yerler .Evet güzeller güzeli izmir’de evlere ek iş veren bir çok firma var bu firmaları nasıl bulabileceğinizi anlattık. Ayrıca izmir kemeraltı evlere ek iş , çiğli organize sanayi evlere ek iş veren firmalardan bahsettik iyi okumalar.

İzmir Evlere Ek İş Veren Firmalar Yerler

İzmir gibi büyük bir şehir de birçok fabrika ve üretim atölyesi bulunmaktadır. Bazen bir atölye bazense bir esnaf evlere ek iş vermektedirler. İşi aldığınızda ürünü ve diğer malzemeleri evinize bırakırlar. Siz de bu işi yapıp bitirdikten sonra ücretinizi ödeyip yaptığınız işi alıp giderler. Aslında ev bütçesine olan katkısı tartışılmaz.

İzmir özellikle bir turist bölgesi olması sebebiyle bu yönde işler çok daha fazla gelişmiştir. Ayrıca yaz aylarında evlere ek iş veren firma ve işlerde artışlar meydana gelmektedir. Öyleki yılın 8 ayı çok fazla iş bulabilirsiniz.

İzmir Evde Ek İş Yapabileceğiniz İşler İlçesi

İzmir de çok sayıda evde iş yapabilme seçeneği var iken bu işler her ilçede farklılık gösterdiğini unutmamak gerekiyor. İzmir ilçelerine baktığımızda;

 

Aliağa, Balçova Bayındır
Beydağ Bergama Bayraklı
Bornova Çeşme Çiğli
Buca Foça Gaziemir
Dikili Karaburun Güzelbahçeen
Menemen Menderes Konak
Kiraz Karabağlar Karşıyaka
Narlıdere Kemalpaşa Kınık
Selçuk Urla Torbalı
Ödemiş Seferihisar Tire

 

Bu ilçelerin her birinde farklı işler ve ek iş imkanları sunulmaktadır. Bu İşlere ayrı ayrı bir bakalım.

İzmir’de Evlere Ek iş Veren Firmalar

Burada firmaları tek tek sayacağımız yerde ilçe ilçe öne çıkan firmaları dile getirerek ilerleyeceğiz. Böylece yerlerini ve buralara nasıl ulaşacağınızı daha net bir şekilde görüp işler alabiliriz. Bu işler sayesinde ayda 2000 TL veya 4000 TL kazanmak için yazının devamını okumaya devam edin.

Çiğli Organize Fabrikalarından Evlere Ek İş

İzmir bölgesinde yaşayanlar bilir ki Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet içerisinden olan çok sayıda fabrika ve atölye bulunmaktadır. Buradaki fabrika veya işyerleri çoğu zaman kendi web sitelerinden evlere ek iş verme ile ilgili duyuru açarlar. Bu duyuruları takip ederseniz her daim mutlaka iş alırsınız. Hatta bir iş bitmeden diğeri dahi gelir.

Bunların haricinde aynı bölgede yer alan düğün salonları için de paketleme işleri yapılmaktadır. Nikah şekeri, kına paketleme gibi işleri evlere alabilirsiniz

İzmir Kemeraltı Evlere Ek İş İlanı

İzmir bölgesinde yaşayanlar bilir ki Kemeraltı, Konak veya Mezarlıkbaşı mevkileri ticaretin yoğun oldukları yerlerdir. Burada evde paketleme işi için çok sayıda iş bulunmaktadır. Genel olarak sabun, süs eşyaları, kına ve kına malzemeleri, kurabiye, çerez paketleme gibi birçok evde yapabileceğiniz işleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sizlere ayrıca istanbul’da evlere ek iş veren yerlerden bahsettiğimiz İstanbul evlere ek iş veren firmalar yerler nereleri adlı yazımızı okumanızı salık veriyoruz. Bunlarda işinize yaramazsa işkur şubelerine başvurmanız sizin lehinize olacaktır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap