Jetex Krem ne işe yarıyor ve cilde yararları nelerdir? Jetex Krem fiyatı 2021

Jetex Krem ne işe yarıyor ve cilde yararları nelerdir? ; Hakkında bilgi almak için en gerçek yerdesiniz. Jetex Krem ne işe yarar .Jetex Krem fiyatı 2021 yılı fiyatı nedir?  Bu konu hakkında en doğru ve çeşitli bilgileri bulabileceğiniz yazımıza başlayalım .

Jetex Krem ne işe yarıyor ?

Cildin rastgele bir bölgesine ağda, lazer epilasyon ya da acılı süreçlerde acıyı ortadan kaldırmak için kullanılan Jetex krem son vakitlerde hayli gündemde. Kesinlikle bir uzman denetiminde kullanılması gereken Jetex krem, neye fayda ve cilde yararları nelerdir sorularının karşılığı haberimizde.

Etken Unsuru Lidokain ve Prilokain hidroklorür olan Jetex krem, hücre zarındaki sinirsel ikazların oluşumunu ve iletimini engelleyerek bölgesel uyuşma sağlayan (lokal anestezik) bir ilaçtır. Sırf eczanelerde satışı olan bu krem, tıbbi süreçlerden evvel cilde uygulanır.

Bu ciltte ağrıyı durdurmaya yardımcı olur fakat tekrar de hafif bir baskı ve dokunuş hissetmeniz mümkündür. Cilt yüzeyinin kısa periyodik uyuşmasını sağlayan Jetex krem, bacak ülserinde (temizlemeyi kolaylaştırmak için) ağrıyı gidermek; enjeksiyon ve başka medikal prosedürler sırasında acıya karşı cildi uyuşturmak için kullanılır.

Bu kremi kullanırken ağız, burun, kulak ve anüs içinde oluşan deri döküntüleri ve egzamaların üzerine muhakkak uygulamamalısınız. Gebelik ve emzirme devirlerinde hekiminize danışmadan  kullanmayınız. Eğer anemi yani kansızlık hastalığınız varsa bu kremi hekim denetiminde kullanmanız gereklidir.

JETEX KREM NASIL KULLANILIR?

Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o halde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi müddetince kesinlikle hekiminizin direktiflerine uyunuz. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz tesirler, sıhhatinize ziyan verir.

JETEX KREMİN FİYATI 2021

Bu kremin  fiyatı 95.33 TL’dir.

Bir cevap yazın