Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme ve Takibi Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvuru sonucu öğrenme nasıl yapılır? Kredi kartı başvurusu yaptım ama cevap gelmedi? Nereden takip edebilirim. Bu konuların araştırmalarını sizler için yapıp yazımızda sizlerin hizmetine sunduk. Umarız faydalı olur.

 

 

 

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme ve Takibi Nasıl Yapılır?

Kedi kartı başvurusu için bizzat bankalara gidip ilgili belgeleri doldurarak kredi kartı talebinde bulunulmaktadır. Bankaların kredi kartı çıkarıp çıkarmaması için kişiyi sorgulaması yani kredi notuna, gelir düzeyine bakarak kredi kartı verip veremeyeceğini belirlemesi gerekmektedir. Bu nedenle kredi kartı başvurusu yapan kişiler başvurusunu takip edebilmek için internet üzerinden bankaların sesli yanıt sistemi aracılığı ile ve müşteri temsilcisine bağlanarak öğrenebilirler.

Zaman kaybının önlenmesi amacı ile çağrı sisteminden yararlanılması son derece kolaylık sağlamaktadır. Her bankanın yaşamı kolaylaştıran çağrı merkezi numarası bulunmaktadır ve cep telefonu numaranızla müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Alfabetik Sıraya Göre Bankaların Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Anadolubank; Wordcard kartları başvuru sonucunu sorgulamak için; 0850 222 55 50- 3 ve 4 numaralarını tuşlamalısınız.

Akbank; Axess,Carrefour Axess ve Wings kartları başvuru sonucunu sorgulamak için, 0550 222 25 25-9, 3 ve 2 numaralarını tuşlamalısınız.

Denizbank; Bonus, Miles&More, Sea&Miles, Üretici kart başvurusu sonucunuzu öğrenebilmek için, 444 0 800 nolu telefonaracılığı ile sesli yanıt sisteminden yararlanabilir, 0’ı tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Finansbank; Cardfinans, Nakit Kart, Fix Card, başvuru sonucu sorgulamak için 0850 222 0 900 nolu telefondan 1,2 ve 3 tuşlayarak sesli yanıt sisteminden yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası; Bonus, Bonus Trink, Money Card, Flexi, Shop&Miles, Amerikan Express kartları başvuru sonuçlarını sorgulamak için 0850 222 0 333 nolu telefonu kullanarak 3, 4 ve 1 numaraları tuşlmalsınız.

İş Bankası; Maximum Kart, Maximiles, Maximun Aktif Kart başvurusunu sorgulamak için 0850 724 0 724 nolu telefonu arayarak * tuşuna basarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Vakıfbank; Wordcard, VakıfCard, Taraftar Kart, Rail&Miles kart başvususu sonuçlarını takip için ise 444 0 724 nolu telefonu arayarak 3 ve 9 numaraları tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası; Wordcard, Adios Card başvurunuzun sonucunu sorgulamak için 444 0 444 nolu telefonu arayarak 1, 7 ve 2 nolu tuşları sırası ile izleyerek müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası; Ziraat Maximum Kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için 444 00 00 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 

Ziraat bankasından hesap açmak istiyorsanız Ziraat bankası hesap açma ile ilgili tüm bilgiler adlı makalemize bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Farklı sorularınız için ekonomi.gov.tr ‘yi de ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler:
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close