Rüyada balon görmek ne anlama gelir

rüyada balon görmek ne anlama gelir?

Rüyada balon görmek ne anlama gelir? Rüyalar çoğu zaman bilinçaltımızı yansıtmaktadır. Bazen ise hiç akıldan bile geçmeyen konular rüya konusu olabiliyor. Peki rüyada balon görmek nedir? Balonun rengine göre anlamı nasıl değişir? Rüyada balon tutmak, balon yakalamak, balon şişirmek, balon patlatmak, balon almak ne anlama gelmektedir? İşte detaylar!

 

Rüyada balon görmek

 Rüya balon görmek, genel anlamda boş işlere, boş olaylara veya bir kimsenin peşinden boş yere gidilmesine delalet eder. Rüya sahibi kimsenin gereksiz isteklerine, balon misali uçup gidecek olan kimselere, ayaklarını yere sağlam basmamasına yoğrulur. Rüya sahibinin hayalperest bir kimse olduğuna, makul düşüncelerinin bulunmadığına işaret eder. Hatta bununla yetinmeyip, düşüncelerinin, hayallerinin yeryüzünde olmayan, görülmeyen ve yaşanılmayan şeyler olduğuna delalet eder. Rüya sahibini çevresindeki kişiler dahil kimsenin ciddiye almıyor olmasına da delalet etmektedir. Rüya sahibi balonu patlatırsa, haksızlığa uğrayıp ardından büyük üzüntü duyacağı anlamına gelmektedir.

rüyada balon görmek nedir?

Rüyada balon almak

Rüya sahibinin güvendiği kimseler tarafından oyuna geleceğine ve çok üzüleceğine delalet etmektedir. Bir kimseye güvenip yola çıkacağına ve yarı yolda bırakılıp yapayalnız kalacağı anlamına da gelmektedir. Uzun vadeli yapılan planların boşa çıkacağına, maddi ve manevi büyük zarar göreceğine işaret etmektedir. Evinin bereketi, huzuru ve veriminin gideceğine de işaret etmektedir. Bir kimseye verdiği emeğin boşuna gideceğine de işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayatı boyunca hayalini kurduğu ve çok istediği isteklerinin gerçekleşeceğine de delalet etmektedir.

 

Rüyada balon şişirmek

Rüya sahibinin aslı olmayan birkaç konuda yalan ve dedikodu haberi duyacağına işaret eder. Asparagas haber olduğu için hiçbir dayanağı bulunmamaktadır. Rüya sahibinin balon şişirmesi arzu ve isteklerinin gerçekleşmesinin biraz zaman alacağı anlamına gelir. Diğer rüya yorumcularına göre ise balon şişirmek rüya sahibinin büyük başarı elde etmesine rivayet eder. Elde ettiği başarı ile hayat standartlarının yükselmesine ve refah içinde yaşamasına delalet eder. Maddi ve manevi kazançlarının artacağına ve ailesini de huzur içinde yaşatması anlamına gelir.

 

Rüyada balon patlatmak

Rüya sahibinin yaşayacağı hayal kırıklıklarına işaret etmektedir. Ayrıca sonu kötü biten bazı olayların olacağına da işaret etmektedir. Rüyayı gören kimsenin çok umutlandığı bir konuda fayda elde edemeyeceği anlamına gelmektedir. Ayrıca rüya da balon patlatmak, ard arda gelen aksiliklere de işaret etmektedir. Rüya sahibinin yaşamında önemli gelişmelerin yaşanacağına, bu gelişmelerin sevdiği kimseler ile kutlanacağına ve daha sonra rahat bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir. Eğer balon bir başkası tarafından patlatılıyorsa, rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kurtulacağına ve ardından hayatının düzene gireceğine işaret eder.

 

Rüyada balon yakalamak

Rüya sahibinin bir konuda kolay kolay pes edeceğine, çevresinden yardım bulamayacağına ve tek kalıp mücadele ederken zorlanacağına işaret eder. Eğer rüya sahibinin çocuğu varsa hayatında olan her şeye göğüs gereceğine, hayalindeki her şeye sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sağlık konusunda zorlu günler geçirip hastaneye gideceğine işaret etmektedir. Rüya sahibi bekarsa, rüyada balon patladığını görürse elde ettiği başarıdan dolayı maddi ve manevi kazanç elde edeceğine yakın bir dostundan destek alıp refaha kavuşacağına işaret etmektedir. Farklı rüya yorumcuları ise; zorlukların aşılacağına, sıkıntıların yaşanmasına, ardından feraha kavuşulup hayat şartlarının yükseleceğine işaret etmektedir. Hayat boyu yoran ve huzursuz eden arkadaşlarından uzaklaşacağına da işaret etmektedir.

 

rüyada balon görmek ile ilgili tabirleri ve ne anlama geldiğini anlatmaya çalıştık . Ayrıca Evde Balon paketleme işi için araştırıp yazdığımız makaleyi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketler:
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close