Terapix Jelin Faydaları! Terapix Jel Nasıl Kullanılır? Terapix Jel Fiyatı 2021

Terapix Jelin faydaları

Terapix Jelin faydaları! Terapix Jel nasıl kullanılır? Terapix Jel fiyatı 2021; Hakkında bilgi almak için en hakikat yerdesiniz. Terapix Jelin …

Terapix Jelin faydaları! Terapix Jel nasıl kullanılır? Terapix Jel fiyatı 2021; Hakkında bilgi almak için en hakikat yerdesiniz. Terapix Jelin faydaları! Terapix Jel nasıl kullanılır? Terapix Jel fiyatı 2021 Bu mevzu hakkında epey çeşitli bilgileri bulabileceğiniz yazımıza başlayalım .

Terapix Jelin faydaları Terapix Jel Nedir Ne için kullanılır?

Kas ve eklemlerde oluşan iltihap,ağrı,burkulma üzere problemleri gidermek için kullanılan Terapix Jel, bilhassa bol spor ve antrenman yapanların meskenlerinde daima bulunması gereken bir ilaçtır. Pekala Terapix Jel ne işe fayda? Terapix Jel nasıl kullanılır? Terapix Jel fiyatı nedir? sorularının cevabı yazımızda bulunuyor.

Etken maddesi Piroksikam olan Terapix Jel, vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan biyolojik etkenleri azaltan bir ilaçtır. Etkilenen kas ve eklem üzerindeki cilde sürüldüğünde, eklemlerdeki ve kaslardaki şişliği azaltır ve ağrıyı kesiyor. Yalnızca eczanelerde satılan ve uzman hekimlerin önerisi üzerine kullanılması gereken Terapix Jel,  bölgesel romatizma hastalıkları, yumuşak doku iltihaplanmaları, diz üzere yüzeysel eklemlerin hafif derecedeki eklem iltihabı ağrıları, kazaların ve spor yaralanmalarının neden olduğu kas ve eklemlerde oluşan burkulma, incinme ve ezilme  sonucu görülen ağrı, şişme ve iltihabi durumların rahatlatılmasında kullanılır.

Berrak, açık sarı bir renge sahip olan bu ağrı kesici jelin nizamlı kullanımı, kas ve eklemlere dair ağrıyı kesiyor. Kaşıntı, kızarıklık, yanma, deri iltihabı ve egzama durumlarından rastgele biri gelişirse, ilacın   kullanımını  durdurup derhal hekiminize başvurun. 14 yaşın altındaki ergenlerde ve çocuklarda kullanılmamalıdır.

TERAPİX JEL NASIL KULLANILIR?

Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi edilecek bölgeye (derinin ağrıyan ya da şişen bölgesine) kâfi ölçüde sıkıp, hafif hareketlerle ovmak suretiyle sürün. Ovma sırasında hafif serinletici bir tesir görülebilir. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayın. Günde 3-4 kere uygulayabilirsiniz.

TERAPİX JEL 2021 FİYATI

Tabip reçetesi üzerine alındığında SGK tarafından karşılanıyor. Reçetesiz almak istediğinizde 20.47 ₺ ‘dir. Bu değerler yani fiyatlar günceldir. Ancak dolar kuru ve Euro kurundan anlık olarak ilaçların fiyatları etkilenebilmektedir.En doğrusunu öğrenmek için eczanenizden Terapix Jel‘in fiyatını sorabilirve güncel fiyatını öğrenebilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap