Ünlülerin Özel Diyetleri nasıldır nasıl diyet yaparlar

Ünlülerin Özel Diyetleri nasıl kilo veriyorlar

Hepinize merhabalar sizlere bu sefer çok işinize yarayacak bir konudan bahsedeceğiz. Ünlülerin Özel Diyetleri nasıldır? Yani ünlüler nasıl kilo veriyor. Nasıl sağlıklı kalıp bir yandanda kilo verebiliyorlar. Özel diyet sırları neler. Hepsinden aşağıdaki makalemizde bahsettik merak etmeyin. Size ünlülerin diyetleri konusunda iyi okumalar diliyoruz.

Ünlülerin Özel Diyetleri ile nasıl kilo veriyorlar?

Ünlüler gerçekten yaptıkları diyetler ile çok hızlı bir şekilde kilo verebilmektedirler. Hatta bazıları rolleri icabı çok daha hızlı bir şekilde kilo almaktadırlar. Hayranları karşısına daha fit bir vücutla çıkmak isteyen ünlüler, hayranlarının beklentilerini karşılamak adına kendilerine çok dikkat etmekte ve birçok ünlüde bunun için özel diyetler geliştirmiş durumdadırlar. Bizde bu yazımızda sizin için ünlülerin bu özel diyetlerini paylaşıyor olacağız.

Beyonce nasıl diyet yapıyor?

Beyonce kendine has özel diyeti sayesinde 2 hafta gibi süre içerisinde tam tamına 20 kilo vermeyi başarmış bir ünlüdür. Haftada 10 kilo verebilmek ve üstelik sağlıklı bir şekilde birçok insan için imkansızdır. Ancak Beyonce’ nin özel diyet sırrını öğrendiğinizde sizlerde 2 hafta gibi bir sürede 20 kilo verebilirsiniz.

Beyonce Dreamgirls yani Rüya Kızlar adlı filminde rol almıştı ancak bu rollü için 20 kilo vermek zorundaydı ve çok fazla zamanı da yoktu. Aslında insanüstü bir performans sergilemesi gerekiyordu ve o bunu başardı. Sırrı ise; 2 hafta boyunca hiçbir şekilde yemek yemiyordu. Bunun yerine;

 • Limon suyu,
 • Bol bol su,
 • Biber,
 • Akçaağaç şurubu

Tüm bunlarla birlikte bazende sebze yemeyi sürdü. Sonuç ise inanılmazdı. Bu diyet gerçekten çok zor bir diyettir ve Beyonce bir daha bu diyeti uygulamaya asla cesaret edemeyeceğini dahi dile getirmiştir. Bu diyetin adı limonata diyedir. Bu diyet sayesinde vücutta var olan toksinlerin ve zararlı maddelerin hızlı bir şekilde vücuttan atılması sağlanmaktadır. Böylece vücut zararlı maddelerden arındırılırken aynı zamanda hızlı kilo verilmesini de sağlamaktadır. Ancak dikkat bu kadar hızlı kilo vermek her daim halsizlik yaratır.

Madonnanın diyeti nasıl? Ünlülerin Özel diyetleri

60 yaşında olan genç bir kadın. Kim 60 yaşında bir Madonna gibi görünmek istemez ki. Yaşına göre mükemmel denebilecek bir fiziğe sahip olan Madonna’ nın o özel diyetini öğrenmek ister misiniz? Her daim formda ve hiçbir zaman çok fazla kilo almıyor. Her daim sıfır beden ve halada o şekilde devam ediyor. Bu diyetin adı; Madonna diyeti. Ancak önceden söylemek isterim ki bu diyeti uygulamak çok zordur.

 • Temiz havanın vücut için yeterli olduğunu,
 • Yemekleri sadece kokluyor,
 • Tuzlu su çorbası favori yemek,

Madonna’ nın o fit vücudunun arkasındaki diyet budur. Ancak tüm hayatı bu şekilde devam etmiyor ne zaman ki birkaç kilo alırsa hemen bu zorlu diyeti uygulamaktadır. Kulağa imkânsız gibi gelse de bu diyeti uygulamaktadır. Artık diyet mi işkence mi buna siz karar verin.

Nicole Kidman nasıl kilo veriyor?

Nicole Kidman özel diyeti gerçekten çok farklı bir diyet. Nicole Kidman, doğum yaptıktan sonra gerçekten çok fazla kilo almıştı ve bu kilolarından son derece rahatsızdı. Bu durumdan kurtulması gerekiyordu ve işte o meşhur yumurta diyetine başladı. Bu diyeti tarif etmek dünyanın en kolay işi olduğunu itiraf etmeliyim. Çünkü bu diyetin tamamını yumurta oluşturmaktadır. Diyetin tamamı ise şu şekildedir;

 • Sabah kahvaltıda 1 yumurta,
 • Öğle yemeğinde 1 yumurta,
 • Akşam yemeğinde ise kendinizi şımartın 2 yumurta,

Bu yumurtaların her biri haşlanmış yumurtadan oluşmaktadır. Anlaşılan o ki Nicole Kidman mutfakta pek başarılı değil. Yumurtaları haşlamak ona kolay geliyor galiba. Ancak söylemek isterim ki bu diyet son derece dengesiz ve sağlıksız bir diyettir. Zaten Nicole Kidman bu diyetten sonra beklediğinden çok daha fazla kilo kaybı yaşadı.

Serenay Sarıkaya’nın özel diyeti nasıl ipuçları

Serenay Sarıkaya, her daim incecik ve fit vücudu ile dikkatleri üzerine çekmeyi kesinlikle başaranların başında gelmektedir. Öyle ki Medcezir filminde Mira olarak oynayacağı zaman 6 kilo vermek zorundaydı. Zaten zayıf olan Serenay Sarıkaya, daha ne kadar zayıflayacak diyebilirsiniz. Ama o zayıflamak zorundaydı. Bunu da başardı, hemde yemeklerinden kısmadan. İşte Serenay Sarıkaya’ nın sıcak yoga dediği sırrı şu şekildedir;

 • 40 derece sıcaklığında bir odaya giriş yapmaktadır,
 • Bu odada 90 dakika boyunca kalmaktadır,
 • Daha sonra ise bu odada bu süre zarfında 26 yoga hareketi yapmaktadır,

Bu yoga sayesinde organları harekete geçer, salgı bezleri çalışmaya başlar, sinirlerde harekete geçer ve sistematik olarak oksijenle dolan kan bütün vücudu dolaşarak tüm bedeni yenilemeye başlar. İşte bu sır fit olmanın sırrıdır.

Bence bu ünlü insanlar bu diyetleri kendileri için  hazırlatıyor ve siz de bizim sayemizde ünlülerin özel diyetleri konusunda bedava bilgi alıyorsunuz bu muhteşem. Ayrıca dilerseniz ama gerçekten çok seviniriz Otoimmün Hastalıklar nelerdir Hangi bölüm tedavi eder adlı konumuza da bir göz atma ihtiyacı hissedeceğinizden eminiz. dilerseniz sağlık konusunda bilgi alabileceğiniz saglik.gov.tr yi bir ziyaret edin ve tavsiyelerini görün.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap