Yalova Evlere Ek İş Veren Firmalar

Yalova Evlere Ek İş,yalova evden ek iş,yalovada evlere iş veren firmalar

Merhaba ek iş arayan ve Yalova ilimizde oturup Yalova Evlere Ek İş Veren Firmalar arayan güzel insanlarımız .Bu yazımızda yalova evde ek iş ,yalovada evlere ek iş veren yerler hangileri bunlardan bahsedeceğiz. Bir çok insan evden yapabileceği ek iş aramakta ve bu işleri nasıl bulabileceğinizi ayrıntılı olarak anlattık.

Yalova Evlere Ek İş Veren Firmalar

Yalova’da oturuyorsanız ve paraya ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz. Bu yazımızda Yalova il sınırları içerisinde hangi işleri yaparak ek kazançlar sağlayabileceğimizi göreceğiz. Dolayısıyla ek işlerin neler olabileceğini ve detaylarını öğreneceğiz.

Yalova’ da genel olarak kürdan paketleme işleri, bitki çayı paketleme, boncuk paketleme, boncuk dizimi, kına paketleme, çerez paketleme, havlu paketleme ve katlama gibi işleri yapabilirsiniz. Bu işleri yaptığınızda yaptığınız iş başına ücret kazandırabileceği gibi kilo başına da ücret kazandırabilmektedir. Genellikle iş bitiminden hemen sonra ücretler verilmektedir. Aylık ortalama 1500 TL gibi bir gelir kazanılabilmektedir.

Yalova İlçeler ive İş İmkanları

Yalova pek büyük bir ilçemiz olmasa da gerek deniz kenarında olması gerek Bursa’ ya komşu olması gibi sebeplerden evde ek iş yapılabilecek sektörler bulunmaktadır. Tabi ki bu şehirde yaşıyorsanız aynı zamanda internetten de ek iş yapabileceğiniz işleri araştırmak yararınıza olabilir. Yalova ilçelerine baktığımızda;

  • Çiftlikköy
  • Armutlu
  • Çınarcık
  • Altınova
  • Termal

Yalova ilçeleri bu şekilde olmakla birlikte gün geçtikçe gelişen şehirlerimizden biridir. Şehir yüzölçümü olarak küçük bir yer olmasının yanında mevcut iş kaynakları da vardır. En önemlisi de nikah şekeri paketleme işleridir.

Yalova Evlere Ek İş Veren Yerler

Yalova’ da ek iş olarak alabileceğiniz ve bu işten ek gelir kazanabileceğiniz sabit bir yerden bahsetmek gerçekten zordur. Bunun yanında ek iş yapacağınız yerlerde mevcuttur. Diğer illerin aksine Yalova’daki İŞKUR evlere iş vermemekte ve bu işlerle ilgilenmemektedir.

Yalova’ de en önemli ek iş imkânı ise evde sabun paketleme işidir. Sabun üreten ve yapan yerlerle irtibata geçip evde sabun paketleyerek ek iş alabilirisiniz. Ücretlendirmesi ise sabun başına sabit bir ödeme yapılmaktadır.

Şunu özellikle belirtmek isterim ki Yalova ‘da ikamet ediyorsanız evlere alabileceğiniz ek işler yeterli olmayabilir. Bu yüzden mutlak süratle internetten ne işler yapabileceğinizi araştırın. Çünkü şehrin küçük olması ve çok fazla üretim ürünün olmaması sebebiyle yeterli ek iş imkanları oluşmayabilmektedir. İnternetten yetenekleriniz doğrultusunda e-kitap yazarak kazanç sağlama, makale yazarak kazanç sağlama, eğitim vererek kazanç sağlama, Uzemku üzerinden danışmanlık vererek kazanç sağlama gibi işler yapabilirsiniz.

Size yakın olan Bursa ilinde Bursa evlere ek iş veren firmalar adlı yazımıza bir göz atmanız faydanıza olacağını düşündük.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar4 yorum

Popüler Yorumlar

Evde iş istiyorum paketleme yalova merkez

Yoruma git

Bende evde iş istiyorum

Yoruma git

Tüm Yorumlar

Ben de eve iş istiyorum

Gülseren  -  9 Aralık 2020 / 17:11

Bende evde is yapmak istiyorum banada gonderir misiniz yalova cinarcik lutfen dönüş yapin

Bende evde iş istiyorum

Evde iş istiyorum paketleme yalova merkez

Yorumlar kapalı.Giriş Yap