Zengin Olmanızı Sağlayacak İş Fikirleri

iş fikirleri

Bir çok insan günümüzde zengin olabilmek ve daha rahat bir yaşam sürebilmek için bir çok konuda araştırma yapıyor. Ve bir çok iş fikirleri araştırıyor. Sizin için bu iş fikirlerini araştırıp sizler için yayınladık. Buyurun yazımıza ..

 

 

 

Zengin Olmanızı Sağlayacak İş Fikirleri

 

Zenginlik aslında ulaşılması zor ve hatta imkânsız gözüyle bakarız. Oysa insanı insan yapan düşünce kullanıldığında her şey mümkündür. Yeterki doğru yolu doğru zamanda ve doğru yerde yapın gerisi mi zaten zenginlik. Peki zengin olmamızı sağlayacak iş fikirleri nelerdir?

 

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki birinin yanında çalışarak zengin olunmaz. Zengin bir iş adamı en sevdiği personelini yanına çağırır ve ona sorar; Kızım çok akıllı birine benziyorsun da neden yanımda çalışıp aklına ihanet ediyorsun. Bu sözü duyan kadın önce afallar sonra istifasını verir ve ardından kendi işini kurar. Sonra mı yılın en girişimcilik ödülü ile aylık değil günlük kazancına bakar. İşte hayatta böyledir bazen güvenli limanlardan ayrılıp, yeni keşifler yapmak gerekir. Bunun sonucu iyi de olmayabilir. Zaten zengin demekte bu değil mi? Risk alabildiğin oradan yeni kıtalar keşfedersin.

 

Coğrafi keşifler sırasında diğer kıtalar keşfedildiğinde, eğer risk alınıp dümdüz olan dünyadan aşağıya düşeceklerine inandıkları zamanda dahi risk alarak ilerlememiş olsalar idi ne olurdu? Dünyanın hâkimi bugün İngiltere, Amerika değil Osmanlı olmaz mıydı? Ya da yeni kıtalar keşfedilir miydi? Amerika kıtası bulunur muydu? İşte bunların her biri güvenli limandan ayrılma ile başlar. İşte sizi zengin edecek iş fikirleri;

 

İCO Takibi Yapın

İCO dendiğinde aklınızda eminim hiçbir şey belirmemiştir. İCO sizi zenginler listesine sokacak bir çalışmadır. Öyleki sadece bir yıl gibi bir sürede ICO takibi sayesinde iyi kazançlar elde ettim. Teknolojik gelişmeler ve gelecek görülen işlere yatırım yapmak bir melek yatırımcı için kazançtır. O teknoloji tutukça kazanç elde edersiniz. Facebook ilk kurulduğunda onun ilerleyeceğine inanan insanlar ve yatırımcılar Facebook’a yatırım yaptı. Sonuç mu şu an onlar milyarder.

 

Ancak İCO dediğim şey daha geliştirme aşamasında olan kripto borsalarına yeni çıkan dijital paraları bul ve satın al, yatırımını yap, bekle. Göreceksin paran bir iki yıl içerisinde 500 yüz kat artacak. Dilerseniz ICO projeleri üzerine araştırma yaparak ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.

 

E-ihracat Yapın

Bu inanılmaz bir kazanç oranına sahip bir iştir. Aslında işin çok kazandırdığından değil. Doların ülkemizde şu an çok yüksek olması sayesinde iyi kazançlar getiren bir iş oldu. Marketlerde satılan Türk Kahveleri ortalama olarak 10 – 20 ₺ civarındadır. Bunu pazaryerleri sayesinde 5 dolara satışa koysanız yabancılar için inanılmaz uygun fiyat demek. Daha birçok şey. Bu kazanç oranları sayesinde bir dolar şu an 7.50 civarında iken iki yıl içerisinde sizi zengin edecek bir fırsat olarak karşımıza çıkar. Sadece 6 ayda dört ürün ile 200 binden fazla kazanç elde edilebiliyor. Ürün sayısı artıkça kazançta artacaktır.

 

Drone İlaçlama ve Destek İşi Yapın

Bu işi eminim yeni duydunuz. Zaten birçok yerde yoktur. Hayatımıza yeni giren bir iş türüdür. Öyleki çiftçiler gerçek anlamda çok zor durumda çünkü mazot pahalı, ilaç pahalı, tohum pahalı ve birçok şey. Masraflardan kaçmanın peşindeler. Oysa yeni gelişen teknoloji ile ilaçlama droneleri sayesinde tarlanın ilaçlanması hem daha kısa sürer hem de daha uyguna gelmektedir. 10 dönümlük bir arazi için 500-1000 TL civarında drone ilaçlaması yapılmaktadır. Drone ise bu ilaçlamayı 10 DK’ da bitirmektedir. Bu şu demek; her 10 DK’ da bir 500 TL kadar net kar demek. Daha kimse uyanmamış iken bu alana giriş yapmak size zengin olmanın kapısını arayacaktır. Ancak çiftçi portföyünüz olmalıdır.

 

Takipçi Sayınızı Artırın

Bunu gördüğünüz de şaşırmışsınızdır. Fenomen mi olacağım diye düşünebilirsiniz. Hayır fenomenliğin nimetlerinden yararlanacaksınız. Günümüzde en büyük sermaye para değil. Öyle olsa idi zenginlerin kurduğu tüm işler tutardı. Oysa yapılan girişimlerin sadece %20 ‘ si gerçek başarıya dönüşür.

 

Sosyal medyanın geliştiği günümüz de sosyal medyanın gücünü kullanarak umumi tuvalet dahi kursanız zengin olabilirsiniz. Bu yüzden öncelikle sosyal medyada bir takipçi kitlesi oluşturun ve daha sonra iş fikrinizi hayata geçirin. Burada reklam alıp reklamdan kazanç elde edin demiyorum. Daha çok kazanç sağlamanız sağlayacak olan takipçileriniz sayesinde işinizi tanıtmaktan bahsediyorum bu işe verilen isim ise S-Ticaret. Ülkemizde pek gelişmemiş ancak yakında zaman S-ticaret zenginlerini hepimiz göreceğiz. Bunu daha iyi anlamak içinse uzemku.com sitesinden s-ticaret eğitimi alıp kendinizi geliştirebilirsiniz.

Dilerseniz diğer iş fikirlerine de göz atabilirsiniz. Kargo Firması Nasıl Açılır? makalemizi inceleyerek sizde kendi kargo firmanızı açarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Eğer hazır bir işte çalışmak istiyorum diyorsanız iskur.gov.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili YazılarGiriş Yap